Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

GALAKONCERT 03 – FILM & MUSICAL

vstupenky - goout.cz
vstupenky - ticketportal.cz
datum představení
20. 4. 2024 (So) / 19 : 00
účinkující
Tereza Mašková, Hana Holišová, Václav Noid Bárta, Adéla Gondíková, Orchestr Karla Vlacha
ceny vstupenek
99 Kč, 990 Kč, 1 090 Kč, 1590 Kč, 1890 Kč, 2100 Kč, VIP 2500 Kč
koncert se koná pod záštitou místostarosty městské části praha 4 pana filipa váchy
NOVINKA: VIP sektor (zahrnuje komentovanou prohlídku zákulisí před koncertem, drink a podepsaný plakát)
FILM & MUSICAL
Galakoncert Film & Musical nabídne program nabitý hudebními lahůdkami v podobě nejznámějších písní ze světových i českých filmů a muzikálů. Ty zazní v podání nepřekonatelné Terezy Maškové, charismatického Václava Noida Bárty a poprvé s Orchestrem Karla Vlacha v rámci galakoncertu vystoupí i muzikálová diva Hana Holišová. Výroční galakoncert, v rámci kterého oslaví jeden z nejstarších evropských orchestrů neuvěřitelných 85 let na scéně, moderuje jedinečná Adéla Gondíková.

V chytlavých aranžích orchestr nabídne divákům podmanivé melodie zahraničních filmů jako je např. James Bond, Titanic, Moulin Rouge, Burlesque, Flashdance, Dirty Dancing, The Greatest Showman a další. Součástí programu budou i nejznámější hity světových muzikálů jako je Cabaret, Jesus Christ Superstar, Chicago anebo Pomáda. Na své si přijdou i fanoušci českých filmů a muzikálů jako např. Světáci, Šíleně smutná princezna, Saxana anebo Rebelové.

Dvouhodinová gala revue divákovi nabídne dechberoucí pěvecká i taneční čísla, impozantní kostýmy a především jedinečnou atmosféru.   Producentem Galakoncertu 03 je agentura MozART Production. Koproducentem je Kongresové centrum Praha. Hlavním mediálním partnerem je Český rozhlas Dvojka.

LEGENDA ZÁRUKOU KVALITNÍHO VÝKONU
S instrumentálním mistrovstvím Orchestru Karla Vlacha, který v roce 2024 oslaví 85. výročí, v minulosti spojila svá jména řada vynikajících muzikantů a zpěváků, např. Rudolf Cortés, Yvetta Simonová, Milan Chladil, Karel Štědrý, Eva Pilarová, Karel Černoch, nebo Marta Kubišová. Orchestr je jedním z nejvýznamnějších představitelů swingové, jazzové, taneční a populární hudby, a i tentokrát ze svého špičkového výkonu pod taktovkou dirigenta Dalibora Kaprase nesleví.

partneři

Hlavní mediální partner:
Partneři:
Hlavní mediální partner:
Hlavní mediální partner: