Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Galakoncert 02

vstupenky
datum představení
13. 12. 2023 (St) / 19 : 00
účinkující
Adéla Gondíková, Václav Noid Bárta, Bára Basiková, Jan Bendig, dětský sbor Coro Piccolo
ceny vstupenek
99 Kč, 990 Kč, 1 190 Kč, 1390 Kč, 1690 Kč, 1990 Kč
koncert se koná pod záštitou místostarosty městské části praha 4 pana filipa váchy
NEJEN O VÁNOCÍCH
V pořadí již druhý GALAKONCERT Orchestru Karla Vlacha v unikátních prostorách pražského Kongresového centra s hvězdami současné české hudební scény.

Užijte si vánoční atmosféru s pěveckými hvězdami i slavnými skladbami v netradičním kabátě! Po jarním beznadějně vyprodaném koncertu evropské big-bangové legendy se tentokrát můžete těšit na známé hity, gospely i vánoční koledy v originálním podání Báry Basikové, Václava Noida Bárty, Jana Bendiga i dětského pěveckého sboru Coro Piccolo. K navození pravé vánoční atmosféry dopomohou také skvělá taneční vystoupení na pódiu největšího sálu Kongresového centra Praha.

POZITIVNÍ ENERGIE V PŘEDVÁNOČNÍM SHONU
Velkolepá koncertní a taneční show slibuje poutavou scénografii a kvalitní pěvecké i taneční výkony, díky kterým si odpočinete a budete plní pozitivních emocí. Vánoční atmosféru nastolí nestárnoucí hity ikon české i světové popmusic. Za doprovodu nejstaršího orchestru v Evropě, Orchestru Karla Vlacha, zazpívají Bára Basiková, Václav Noid Bárta i Jan Bendig, pro kterého bude vystoupení první spoluprací s legendárním tělesem.  Během dvouhodinové gala revue zazní slavné hity jako např. Let It Snow, Jingle Bells, Oh Holy Night, Joyful Joyful či All I Want For Christmas Is You. Chybět však nebudou ani tradiční české koledy a skladby jako např. Tichá noc, Narodil se Kristus Pán a další. Večerem vás v roli moderátorky provede vtipná a šarmantní Adéla Gondíková.  

LEGENDA ZÁRUKOU KVALITNÍHO VÝKONU
S instrumentálním mistrovstvím Orchestru Karla Vlacha, který v roce 2024 oslaví 85. výročí, v minulosti spojila svá jména řada vynikajících muzikantů a zpěváků, např. Rudolf Cortés, Yvetta Simonová, Milan Chladil, Karel Štědrý, Eva Pilarová, Karel Černoch, nebo Marta Kubišová. Orchestr je jedním z nejvýznamnějších představitelů swingové, jazzové, taneční a populární hudby, a i tentokrát ze svého špičkového výkonu pod taktovkou dirigenta Dalibora Kaprase nesleví.

partneři

Hlavní mediální partner:
Partneři:
Hlavní mediální partner:
Hlavní mediální partner: